Konkurs „Urodziny Wandy Chotomskiej” w PP nr 5

27 października 2016

Dnia 26  października 2016 r. Pola i Wiktor z grupy IV ,,Mali odkrywcy” wzięli udział w IV edycji między przedszkolnego konkursu „Urodziny Wandy Chotomskiej”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Kozienicach.

Celem konkursu była popularyzacja wierszy poetki, rozwijanie zainteresowań twórczych dzieci i integracja środowisk przedszkolnych.

W głównej części konkursu dzieci z kozienickich przedszkoli prezentowały wiersze Wandy Chotomskiej i prace plastyczne będące ilustracją utworów. Wiktor recytował wiersz  pt. ,,Motyl” do którego Pola wykonała pracę plastyczną.

Efektem występu naszych małych artystów była możliwość zaprezentowania swoich umiejętności twórczych i rozwijanie zainteresowań czytelniczych. W nagrodę dzieci otrzymały dyplomy i książki. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy !