Zapracowane Tęczowe Nutki - teraz w domu

6 kwietnia 2020

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczna w kraju zajęcia dydaktyczno – wychowawcze prowadzone w przedszkolu przeszły ogromną metamorfozę.  Realizacja treści podstawy programowej spadła na barki rodziców i dzielne dzieciaczki w warunkach domowych.

Przygotowane materiały z tygodniowym wyprzedzeniem przez wychowawcę, wytrwale i cierpliwie realizują rodzice wraz ze swoimi pociechami. Efekty tej pracy możemy oglądać na przesyłanych zdjęciach z przeprowadzonych zajęć w zaciszu domowym.

W pierwszym tygodniu tematem naszych działań był „TYDZIEŃ UŚMIECHU. Przedszkolaki oglądały filmy oraz słuchały literatury związanej z tematyką, ćwiczyły zdolności recytatorskie, rysowały, malowały, wyklejały i liczyły. Rodzice i dzieci miały się czym pochwalić przysyłając nam zdjęcia ze swoimi pracami!

Wszystkim rodzicom i dzieciom gratuluję chęci do pracy, zachęcam do zaglądania na naszą skrzynkę i stawiana czoła kolejnym wyzwaniom.

Pamiętajmy zero stresu, liczy się dobra zabawa i czas poświęcony dziecku.

IDZIE WAM ŚWIETNIE!!!!