Ogłoszenie!!! KONKURS: „MATEMATYCZNA EKOTORBA”

28 kwietnia 2020

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci!

Na przełomie miesiąca lutego i marca odbył się w naszym przedszkolu  konkurs plastyczny pt.: ,,MATEMATYCZNA  EKOTORBA”. Złożono 10 prac. Rodzice i dzieci stanęli na wysokości zadania i wykonali piękne ekologiczne torby z matematycznym motywem.

Celem konkursu było: utrwalenie pojęć matematycznych i rozwijanie twórczego myślenia.

Wszyscy włożyli mnóstwo pracy i własne ciekawe pomysły. W związku z powyższym Jury przyznało każdemu uczestnikowi I miejsce.

Dzieci biorące udział w konkursie: Aleksandra K., Jakub K, Hanna O., Dawid A., Szymon K., Antoni O., Franciszek K., Hanna L., Gabrysia G., Agatka i   Małgosia G.

Pragniemy poinformować, że oficjalne wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się po otwarciu naszej placówki.

Opiekę nad konkursem sprawowały Panie: Ewa Dasiewicz i Beata Gniwek-Głowicka