JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM!

3 grudnia 2017

30 listopada do grona naszych przedszkolaków dołączyły  dzieci z grupy Krasnoludków. Tego właśnie dnia odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości  i przedstawienia programu  artystycznego.  Maluszki z ogromnym zapałem zaprezentowały swoje umiejętności . Były więc piosenki, wierszyki, tańce i zabawy ruchowe. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie się bawić, przychodzić do przedszkola z uśmiechem, słuchać się pań oraz pomagać swoi kolegom.

Następnie Pani Dyrektor Joanna Kalbarczyk rozpoczęła ceremonię pasowania dzieci na przedszkolaków.  Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak  otrzymał dyplom oraz małą przytulankę.

Zwieńczeniem uroczystości był wyśmienity tort oraz wspólna zabawa z rodzicami. Nie zabrakło   radości i kręcącej się i łezki w oku.