Publiczne Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach

Ogólne

Artykuły

Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

Przejdź do - Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników, a także gotowość znacznej części rachmistrzów do pracy w terenie w trudnych warunkach epidemicznych, od soboty 10 października w gminach na Mazowszu i w całej Polsce będzie możliwość spisania gospodarstwa rolnego podczas wywiadu bezpośredniego. ZACHOWANE BĘDĄ WSZYSTKIE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO!

Spis metodą wywiadu bezpośredniego może być prowadzony pod warunkiem zachowania standardowych zaleceń sanitarnych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Aktualne zasady i ograniczenia znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

 

 

16 października 2020


Czytaj więcej o: Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

METODA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (SI)

Przejdź do - METODA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (SI)

Termin integracja sensoryczna określa prawidłową organizację wrażeń sensorycznych napływających przez receptory. Oznacza to, że mózg, otrzymując informacje ze wszystkich zmysłów (wzrok, słuch, równowaga, dotyk, czucie ruchu-kinestezja) dokonuje ich rozpoznania, segregowania i interpretacji oraz integruje je z wcześniejszymi doświadczeniami, aby mogły być użyte w działaniu.

13 października 2020


Czytaj więcej o: METODA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (SI)

Kampania "Pod biało-czerwoną"

Przejdź do - Kampania "Pod biało-czerwoną"

Niech maszty z biało-czerwoną rozsiane w całym kraju pokażą nasze przywiązanie do Polski, którą mamy nie tylko w sercu, ale chcemy się

nią podzielić budując wspólnotę Rzeczypospolitej. Zapraszam wszystkich do kampanii ,,Pod biało-czerwoną’’

 

Patronat

Projekt pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego

7 października 2020


Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

Przejdź do - Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

16 września pracę rozpoczęli rachmistrze telefoniczni Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Przez 6 dni w tygodniu dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych z propozycją spisania gospodarstwa rolnego. Warto skorzystać z tej metody spisowej – rachmistrz zadaje pytania i wprowadza odpowiedzi do formularza spisowego, rolnik musi mu tylko przekazać wymagane informacje.

Rachmistrze telefoniczni pracują od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00.  W tych godzinach telefonu mogą się spodziewać ci użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie spisali jeszcze swojego gospodarstwa przez Internet.

 

5 października 2020


Czytaj więcej o: Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

Wesprzyj naszą gminę/nasze miasto i spisz gospodarstwo rolne!

Przejdź do - Wesprzyj naszą gminę/nasze miasto i spisz gospodarstwo rolne!

Rolnicy z naszej gminy/naszego miasta*, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Drodzy Rolnicy,

Wasz udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest bardzo ważny dla naszej gminy/naszego miasta.* Dzięki temu będziemy wiedzieć, ilu Was jest, jaka jest Wasza sytuacja i jak możemy Was wspierać. Dlatego bardzo liczymy, że wszyscy możliwie szybko spiszecie swoje gospodarstwa rolne przez samospis internetowy.

Mamy dla Was dodatkową motywację – poprzez liczny udział w Powszechnym Spisie Rolnym możecie zapewnić szkołom i przedszkolom Waszych dzieci atrakcyjne nagrody!

 

5 października 2020


Czytaj więcej o: Wesprzyj naszą gminę/nasze miasto i spisz gospodarstwo rolne!

Bezpłatne webinaria

Przejdź do - Bezpłatne webinaria

Bezpłatne webinaria organizowane przez Fundację Rodzice Szkole w październiku 2020 r.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnEj6DC-VGkUQRqA0SIYy8oiww6ue4wJs88SrpwNh6UgnRhA/viewform - Webinarium Internet w życiu i rozwoju dziecka.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3IPC9ibQ8Q9SNuKwjja8NL14t9tHZ8J-yMvNXIME3elk8Zg/viewform - Webinarium dot. finansów Rad Rodziców

 

Zapraszamy do udziału.

5 października 2020