Publiczne Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach

Strona główna


Artykuły

Zaproszenie na uroczystość Religijno-Patriotyczną

Tęczowe Nutki i Mali Oddkrywcy na wycieczce autokarowej

Przejdź do - Tęczowe Nutki i Mali Oddkrywcy na wycieczce autokarowej

7 maja 2019r wczesnym rankiem dzieci z III i IV grupy pojechały na wycieczkę. Dzieci miały okazję brać udział w warsztatach zorganizowanych w piekarni z tradycjami państwa Zubrzyckich w Kraczewicach. Przedszkolaki wykonały bułki, ciasta figurki z ciasta, które zostały wypieczone i wręczone dzieciom. Była też okazja do zdobycia wielu cennych informacji dotyczących funkcjonowania piekarni. Na koniec przedszkolaki otrzymały pyszny poczęstunek.

 

 

 

21 maja 2019


Czytaj więcej o: Tęczowe Nutki i Mali Oddkrywcy na wycieczce autokarowej

Pieczemy bułeczki

Przejdź do - Pieczemy bułeczki

We wtorek 02.04.2019 r dzieci z grupy Słoneczka od samego rana ciężko pracowały. Wspólnie z nauczycielkami wyrabiały ciasto na bułki, później je formowały, a na końcu panie kucharki piekły. Po całym przedszkolu rozchodził się smakowity zapach bułeczek, dzieci z niecierpliwością czekały na degustację. Bułeczki wyszły wspaniale, dzieci z wielkim apetytem je pałaszowały. Inne grupy również zostały poczęstowane wypiekiem dzieci z grupy Słoneczka.

 

 

 

21 maja 2019


Czytaj więcej o: Pieczemy bułeczki

14 maja 2019r. Dzieci z grupy „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Filii Biblioteki Nr 1 w Kozienicach.

Przejdź do - 14 maja 2019r. Dzieci z grupy „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Filii Biblioteki Nr 1 w Kozienicach.

Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.  Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka przeczytała ulubioną bajeczkę ,, Tupcio Chrupcio”. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały kolorowe baloniki. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci , aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

 

 

 

21 maja 2019


Czytaj więcej o: 14 maja 2019r. Dzieci z grupy „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Filii Biblioteki Nr 1 w Kozienicach.

Sprawozanie finansowe za 2018 r.

Link do sprawozdania finansowego za rok 2018 jednostki Publiczne Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Kozienicach:

http://bip.kozienice.pl/artykuly/200/sprawozdania-finansowe

10 maja 2019


Czytaj więcej o: Sprawozanie finansowe za 2018 r.

Pani weterynarz z wizytą w przedszkolu

Przejdź do - Pani weterynarz z wizytą w przedszkolu

W czwartek 14 marca  odbyło się w przedszkolu bardzo interesujące spotkanie. Do naszego przedszkola została zaproszona  Pani weterynarz Justyna Jakubowska- Majcher z Przychodni Weterynaryjnej „4 łapy” w Kozienicach.

 

 

9 maja 2019


Czytaj więcej o: Pani weterynarz z wizytą w przedszkolu