Mali odkrywcy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień Babci i Dziadka

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka

,,Mali Odkrywcy” na dzień 21 stycznia zaprosili do przedszkola swoje babcie i dziadziusiów, aby w dniu ich święta złożyć życzenia, wręczyć upominki, Program artystyczny odbył się w sali gimnastycznej, gdzie pani Dyrektor złożyła życzenia, a dzieci zaśpiewały wesołe piosenki, recytowały wiersze, zatańczyły walczyka i improwizację do piosenki zespołu ABBA z serduszkami a na koniec wręczyły gościom upominki i zaprosiły do wspólnej zabawy.

 

 

27 stycznia 2019


Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka

ANDRZEJKI

Przejdź do - ANDRZEJKI

Dnia 30 XI 2018 r dzieci z grupy ,,Mali Odkrywcy '' miały możliwość uczestniczenia we wróżbach andrzejkowych .

 

 

19 grudnia 2018


Czytaj więcej o: ANDRZEJKI

XV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty"

Przejdź do - XV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty"

23 listopada dzieci z Oddziału III wzięły udział w XV Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty", zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.

 

 

26 listopada 2018


Czytaj więcej o: XV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty"

W dniu 08.11.2018r Mali Odkrywcy uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Kozienicach.

Przejdź do - W dniu 08.11.2018r Mali Odkrywcy uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Kozienicach.

Dzieci z nasze grupy zaprezentowały piosenkę pt. ,,Nie ma jak dom” z improwizacją ruchową chorągiewkami biało-czerwonymi. Śpiewały również hymn narodowy razem z innymi. Dzieci otrzymały duże brawa oraz dyplomy i książkę o ważnych wydarzeniach w historii Polski, czekał również na dzieci słodki poczęstunek.

 

14 listopada 2018


Czytaj więcej o: W dniu 08.11.2018r Mali Odkrywcy uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Kozienicach.

Mali Odkrywcy w dniu 07.11. 2018 .r uczestniczyły w pokazach ,,Ratowniczek 2018 organizowanych przez PCK.

Przejdź do - Mali Odkrywcy w dniu 07.11. 2018 .r uczestniczyły w pokazach ,,Ratowniczek 2018 organizowanych przez PCK.

Każda grupa miała wykonać pokaz udzielania pierwszej pomocy tylko w innej sytuacji, natomiast nasza grupa miała pokazać udzielanie pomocy z wykorzystaniem ,,koca termicznego” przy utracie przytomności w trakcie zabawy na placu zabaw.

 

13 listopada 2018


Czytaj więcej o: Mali Odkrywcy w dniu 07.11. 2018 .r uczestniczyły w pokazach ,,Ratowniczek 2018 organizowanych przez PCK.

,, Mali Odkrywcy” poznają swoje miasto.

Przejdź do - ,, Mali Odkrywcy” poznają swoje miasto.

16 października (tj wtorek) oddział IV zaraz po śniadaniu wyruszył na piesza wycieczkę w celu poznawania naszego miasteczka. Najpierw zatrzymaliśmy się pod pomnikiem ku czci poległych żołnierzy walczących o wyzwolenie Ziemi Kozienieckiej, następnie poznawaliśmy wspaniale odrestaurowany Pałac króla Zygmunta, zrobiliśmy sobie zdjęcia pod Pałacem i poszliśmy do Parku.25 października 2018


Czytaj więcej o: ,, Mali Odkrywcy” poznają swoje miasto.