Mali odkrywcy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

CKA

Przejdź do - CKA

7 czerwca 2019


Ogód jordanowski

Przejdź do - Ogód jordanowski

7 czerwca 2019


Dzień Babci i Dziadka

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka

,,Mali Odkrywcy” na dzień 21 stycznia zaprosili do przedszkola swoje babcie i dziadziusiów, aby w dniu ich święta złożyć życzenia, wręczyć upominki, Program artystyczny odbył się w sali gimnastycznej, gdzie pani Dyrektor złożyła życzenia, a dzieci zaśpiewały wesołe piosenki, recytowały wiersze, zatańczyły walczyka i improwizację do piosenki zespołu ABBA z serduszkami a na koniec wręczyły gościom upominki i zaprosiły do wspólnej zabawy.

 

 

27 stycznia 2019


Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka

ANDRZEJKI

Przejdź do - ANDRZEJKI

Dnia 30 XI 2018 r dzieci z grupy ,,Mali Odkrywcy '' miały możliwość uczestniczenia we wróżbach andrzejkowych .

 

 

19 grudnia 2018


Czytaj więcej o: ANDRZEJKI

XV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty"

Przejdź do - XV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty"

23 listopada dzieci z Oddziału III wzięły udział w XV Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty", zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.

 

 

26 listopada 2018


Czytaj więcej o: XV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "OJ Szanty"

W dniu 08.11.2018r Mali Odkrywcy uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Kozienicach.

Przejdź do - W dniu 08.11.2018r Mali Odkrywcy uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Kozienicach.

Dzieci z nasze grupy zaprezentowały piosenkę pt. ,,Nie ma jak dom” z improwizacją ruchową chorągiewkami biało-czerwonymi. Śpiewały również hymn narodowy razem z innymi. Dzieci otrzymały duże brawa oraz dyplomy i książkę o ważnych wydarzeniach w historii Polski, czekał również na dzieci słodki poczęstunek.

 

14 listopada 2018


Czytaj więcej o: W dniu 08.11.2018r Mali Odkrywcy uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Kozienicach.