Ogólne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zarządzenie nr 1 /2022 Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach z dnia 12 stycznia 2022 r.

w sprawie określenia wzoru deklaracji przez rodziców o kontynuacji przez dziecko wychowania przedszkolnego w placówce

14 stycznia 2022


Życzenia świąteczne

Przejdź do - Życzenia świąteczne

Drodzy Rodzice,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia miłości i wszelkiego dobra. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok niósł ze sobą szczęście, pomyślność.

Życzy

Dyrektor, grono Pedagogiczne

oraz Pracownicy PP3

21 grudnia 2021


Zarządzenie nr 15/2021 Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach

Zarządzenie nr 15/2021 Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach, z dnia 14 grudnia 2021 r. w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z posiłków Publicznego Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach

17 grudnia 2021


Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

Przejdź do - Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

Do końca spisu zostało kilka dni. Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz, blokując infolinię i punkty spisowe. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy.

Najprostszą i najwygodniejszą metodą udziału w spisie jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany.

Do końca września jest również możliwość spisania się przez telefon. To odpowiednia opcja dla osób, które nie mają komputera z Internetem lub wolą mieć wsparcie rachmistrza. Ze względu na bardzo duże obciążenie infolinii, zmieniono zasady jej funkcjonowania. Wystarczy zadzwonić pod nr 22 279 99 99, postępować zgodnie z komunikatami i na koniec zostawić swój nr telefonu. Rachmistrz bardzo szybko oddzwoni z nr infolinii lub 22 828 88 88. Na ekranie może się wyświetlić tylko jeden z tych dwóch numerów.

 

3 października 2021


Czytaj więcej o: Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

NOC SPISOWA

Przejdź do - NOC SPISOWA

Tylko do 30 września mamy czas na dopełnienie obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Osoby, które jeszcze się nie spisały, mogą to zrobić w najbliższą sobotę (25 września) 2021 r. w godz. 9.00-21.00 w  Kawiarni w Centrum Kulturalno – Artystycznym w Kozienicach.

 

Do dyspozycji mieszkańców będą urzędnicy oraz rachmistrzowie, którzy pomogą wypełnić formularz.

Przez cały czas trwania akcji NOC SPISOWA, do godziny 24:00 będzie działać Infolinia spisowa i spis przez telefon.

 

23 września 2021


Czytaj więcej o: NOC SPISOWA

Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!

Przejdź do - Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września. Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.

Spis powszechny trwa od początku kwietnia. W województwie mazowieckim do tej pory spisało się ponad 60% mieszkańców. Do spisania pozostaje więc jeszcze sporo osób, które najczęściej wiedzą o spisie, ale wypełnienie formularza odkładają na ostatnią chwilę. Warto jednak pamiętać, że im dłużej będziemy czekać, tym większe prawdopodobieństwo stresu i problemów związanych np. z logowaniem do aplikacji spisowej lub połączeniem z infolinią spisową w ostatnich dniach września.

Jeszcze się nie spisałeś? Spodziewaj się rachmistrza

Z osobami, które nie spisały się przez Internet, telefon lub w punkcie spisowym w urzędzie miasta/gminy, skontaktuje się rachmistrz spisowy. Zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (art. 17a ust. 1-3), nie można odmówić przekazania danych rachmistrzowi kontaktującemu się z osobami fizycznymi objętymi spisem. Oznacza to, że czas na samospis mamy do momentu, gdy skontaktuje się z nami rachmistrz. Dlatego nie warto zwlekać z wypełnieniem formularza, to zajmuje naprawdę tylko kilka minut!

 

2 września 2021


Czytaj więcej o: Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!