Słoneczka

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczka”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola  z grupy Słoneczek gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

15 lutego 2024


Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczka”

Święto Rodziny w grupie „ Słoneczka”

31 maja w grupie „Słoneczka” odbyło się spotkanie z okazji Dnia Rodziny. Dzieci przedstawiając program słowno—muzyczny wyrazili wdzięczności i miłość swoim ukochanym rodzicom. Każdy rodzic został obdarowany ręcznie wykonanymi przez dzieci podarunkami. Dumni i wzruszeni rodzice nagrodzili pociechy słodkościami oraz wzięli udział we wspólnej muzycznej zabawie. Celem spotkania było
zacieśnianie więzi między dziećmi i rodzicami oraz integracja środowiska przedszkolnego.

 

14 czerwca 2023


Czytaj więcej o: Święto Rodziny w grupie „ Słoneczka”

Dzień Strażaka – wycieczka do Powiatowej Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Kozienicach grupy „ Słoneczka”

Dzień Strażaka – wycieczka

do Powiatowej Państwowej Komendy Straży Pożarnej

w Kozienicach grupy „ Słoneczka”

4 maja przypada Międzynarodowy Dzień Strażaka. To wspaniała okazja, aby przybliżyć dzieciom ten szlachetny zawód. Dziś grupa Słoneczka odwiedziła grono życzliwych strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach. Panowie strażacy w interesujący i sympatyczny sposób opowiedzieli dzieciom o pracy strażaka. Dzieci obejrzały wozy strażackie, specjalistyczne sprzęty oraz stroje strażackie. Każdy przedszkolak miał możliwość przymierzenia hełmu strażackiego, obsługiwania prądownicy, zwijania węża strażackiego oraz zwiedzenia kabiny wozu strażackiego. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą przygodę, spełnienie dziecięcych marzeń a tacie Wojtka z współpracę.

 

14 czerwca 2023


Czytaj więcej o: Dzień Strażaka – wycieczka do Powiatowej Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Kozienicach grupy „ Słoneczka”

„Poznajemy zawody dorosłych” - spotkanie z weterynarzem

W ramach tematyki realizowanej w przedszkolu „Poznajemy zawody dorosłych” 3 lutego gościliśmy Panią Justynę Majcher - lekarza weterynarii Przychodni Weterynaryjnej 4 Łapy w Kozienicach. Towarzystwa dotrzymywał jej trójnogi przyjaciel Tuptuś. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pani Justyny oraz cierpliwości Tuptusia, dzieci poznały specyfikę zawodu weterynarza, uświadomiły sobie jak należy dbać o zwierzęta oraz wysłuchały wielu ciekawostek związanych z praca ze zwierzętami.

20 marca 2023


Czytaj więcej o: „Poznajemy zawody dorosłych” - spotkanie z weterynarzem

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczka”

20 stycznia w naszym przedszkolu było gwarnie i bardzo radośnie. Z okazji zbliżającego się Święta Dnia    Babci i Dziadka nasze progi odwiedzili zaproszeni przez wnuczęta dziadkowie. Najmłodsi pragnąc wyrazić szacunek i miłość do swoich dziadków zadedykowali im piękny występ artystyczny oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Przedszkolną salę wypełniły pozytywne emocje szczęścia, wzruszenia i dumy. 

20 marca 2023


Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczka”

Mikołajki w grupie „Słoneczka”

Przejdź do - Mikołajki w grupie „Słoneczka”

Tradycyjnie 6 grudnia Święty Mikołaj pojawił się w progach naszego przedszkola. Długo wyczekiwany gość jak zwykle wniósł wiele pozytywnej energii, nie tylko wśród najmłodszych.

7 grudnia 2022


Czytaj więcej o: Mikołajki w grupie „Słoneczka”