Słoneczka

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Co w trawie piszczy?

Przejdź do - Co w trawie piszczy?

W minionym tygodniu Słoneczka zrealizowały kolejny temat - „Co w trawie piszczy”. Dzieci poznały znaczenie pszczół w przyrodzie, kształtowały postawy proekologiczne, utrwalały nazw kwiatów i ziół, które rosną na łące.

23 czerwca 2020


Czytaj więcej o: Co w trawie piszczy?

W pierwszym tygodniu czerwca dzieci z grupy II – Słoneczka pogłębiały temat Dnia Dziecka i wszystkim co jest z dziećmi związane.

Przejdź do - W pierwszym tygodniu czerwca dzieci z grupy II – Słoneczka pogłębiały temat Dnia Dziecka i wszystkim co jest z dziećmi związane.

W pierwszym tygodniu czerwca dzieci z grupy II – Słoneczka pogłębiały temat Dnia Dziecka i wszystkim co jest z dziećmi związane. Dzieci wysłuchały opowiadania, wiersze przez które doskonaliły uważne słuchanie ze zrozumienie. Doskonaliły umiejętności plastyczne, manualnych oraz doskonaliły sprawność ruchową.

15 czerwca 2020


Czytaj więcej o: W pierwszym tygodniu czerwca dzieci z grupy II – Słoneczka pogłębiały temat Dnia Dziecka i wszystkim co jest z dziećmi związane.

,,Słoneczka” nadal biorą udział w zdalnej edukacji.

Przejdź do - ,,Słoneczka” nadal biorą udział w zdalnej edukacji.

W ostatnim tygodniu maja przedszkolaki z grupy ,,Słoneczka” poznawały egzotyczne zwierzęta chronione.

3 czerwca 2020


Czytaj więcej o: ,,Słoneczka” nadal biorą udział w zdalnej edukacji.

,,Słoneczka” kochają Mamę i Tatę

Przejdź do - ,,Słoneczka” kochają Mamę i Tatę

Zabawy z mamą i tatą były tematem zabaw i zajęć dzieci z grupy ,,Słoneczka” w kolejnym tygodniu zdalnego nauczania. Rodzinne zabawy pozwoliły wzbogacić wiedzę dzieci na temat pracy i wyglądu mamy i taty i zachęciły do zajęć plastycznych, muzycznych i matematycznych.

 

 

29 maja 2020


Czytaj więcej o: ,,Słoneczka” kochają Mamę i Tatę

,,SŁONECZKA” wybierają się na wieś aby poznać zwierzęta hodowane w gospodarstwie wiejskim i środowisko wiejskie.

Przejdź do - ,,SŁONECZKA” wybierają się na wieś aby poznać zwierzęta hodowane w gospodarstwie wiejskim i środowisko wiejskie.

Dzieci uczyły się układania krótkiego opowiadania o zwierzątkach mieszkających na wsi, naśladowały głosy wybranych zwierzątek, ćwiczyły sprawność manualną wykonując prace plastyczną.

18 maja 2020


Czytaj więcej o: ,,SŁONECZKA” wybierają się na wieś aby poznać zwierzęta hodowane w gospodarstwie wiejskim i środowisko wiejskie.

Słoneczka - zajęcia zdalne.

Przejdź do - Słoneczka - zajęcia zdalne.

9 maja 2020