A święta tuż, tuż…….

30 grudnia 2019

- zajęcia otwarte dla rodziców

W piątek 20 grudnia w grupie Tęczowych Nutek wyraźnie wyczuwalna była atmosfera Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia nasi wychowankowie wraz z rodzicami wzięli udział w zajęciach, które były podsumowaniem projektu edukacyjnego „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Mimo ogromu przedświątecznych obowiązków rodzice licznie przybyli do przedszkola i chętnie bawili się ze swoimi pociechami.

Tematyka zajęć dotyczyła Świąt Bożego Narodzenia. Przy dźwiękach świątecznych przebojów oraz kolęd, dzieci rozwiązywały świąteczny quiz utrwalając wiadomości na temat tradycji świątecznych. Wcielały się w wraz z rodzicami w rolę reniferów, obsługiwały maszynę do robienia świątecznej atmosfery, ubierały choinkę oraz dekorowały pierniczki.

Magia świąt Bożego Narodzenia zagościła na dobre w naszej grupie. Podczas zajęć dzieci miały możliwość uczestniczenia w zabawach z rodzicem a rodzice mogli poobserwować  swoje dzieci, pobyć z nimi,  miło spędzić czas  na wspólnej zabawie.

Były to chwile pełne radości i śmiechu. Rodzice przypomnieli sobie dziecięce lata, a dzieci cieszyły się z obecności swoich Rodziców.

Serdecznie dziękuje za liczne uczestnictwo w zajęciach otwartych. Gorące podziękowania kieruję w stronę  wszystkich dzieci i rodziców  za poświęcenie swojego czasu.