Dzień Babci i Dziadka u Małych Odkrywców

4 marca 2020

Dnia 22 stycznia w grupie „ Małych Odkrywców” odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki swoim najbliższym wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Cele: - rozwijanie umiejętności społecznych dzieci, niezbędnych w poprawnych relacjach z dziećmi i z dorosłymi - kształtowanie u dzieci poczucia przynależności do rodziny - rozwijanie talentów artystycznych

Efekty: Pokonywanie nieśmiałość przed publicznym wystąpieniem,

Radość dzieci  i dorosłych ze wspólnie spędzonych chwil.